Teslimat ve Kargo Bilgileri

Kargo ücreti

Kargo ücreti tüm ürünlerde ve Türkiye’nin her yerine sabit 9,90 TL’dir. Bu ücret sipariş aşamasında ödemeniz gereken toplam tutara yansıtılır, teslim alırken herhangi bir ödeme yapmazsınız. 200 TL üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir.

Kargo firması

Gönderilerimiz Sürat Kargo aracılığı ile yapılmaktadır. Teslimatlar hafta içi, zaman zaman ise Cumartesi günleri gerçekleştirilebilir. Hafta sonu ve resmi tatillerde gönderim yapılmamaktadır.

Kapıda ödeme

Geçici bir süre devre dışıdır.

Teslimat süresi

Satın almış olduğunuz tüm ürünler sipariş tarihini takip eden 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Mesai saatlerimiz hafta içi 09:00 – 18:00 arasıdır.

Teslimat tarihi

Siparişiniz, bulunduğunuz il ve ilçeye bağlı olmak üzere kargoya veriliş tarihinden itibaren 1 veya 2 iş günü sonra adresinize teslim edilir. Haftanın belirli günlerinde dağıtım yapılan mobil bölgelerden birinde bulunuyorsanız, teslim gününü beklemeniz gerekmektedir.Kargo şirketinden kaynaklı gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

Teslimat adresinde alıcının bulunmaması

Sürat Kargo görevlileri ilk uğramada adreste alıcıyı bulamadığında adrese bilgi notu bırakmaktadır. 1-3 gün içerisinde paket şubeden alınmadığı takdirde iade işlemi yapılır.

Kargo takibi

Kargo takibi için gerekli link / takip numarası, ürünlerin kargoya verilişinden sonra size e-posta ile bildirilecektir.
 
Değişim ve İade

İade süremiz 15 gündür. Değişim seçeneği bulunmamaktadır.

Ürünü değiştirmek istediğinizde önce iade işlemi yapmanız gerekmektedir. Paket tarafımıza ulaştığında, ürün ücreti size iade edildikten sonra yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz.

* İade edilecek ürünler, e-fatura çıktısı ile birlikte Sürat Kargo Kargo ile 1217441476 anlaşma kodlu SİBEL ÖZER adına gönderilmelidir. Gerekli durumda fatura üzerinde iade ürünleri işaretleyebilir ve not alabilirsiniz.

*** Kişiye özel olarak hazırlanmış, kesilmiş ve el emeği ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.